Bal Karnawałowy

W dniu 31.01.2018r. w sali balowej ECMEN odbył się bal karnawałowy przedszkolaków z Przedszkola Publicznego Nr 2 „Akademii Krasnoludków” w Jaworze.Dzieci w przepięknych strojach uczestniczyły w zabawa i tańcach prowadzonych przez bajkową Biedronkę (panią Wandę Piechurę), która zabrała dzieci w podróż po krajach znanych bajek – ćwicząc przy tym aparat mowy oraz znajomość języka obcego. Każda z pań była opiekunem bajkowej krainy. Przedszkolaki odwiedziły Elzę (Pani Iza) z zimowymi zabawami, Dzwoneczka (Pani Ania) z Nibylandii, który specjalnie dla nich zaprezentował taniec świecących kul.
Na balu pojawiły się różnorodne księżniczki: Arielka, Roszpunka, Kopciuszek nie zabrakło piratów, nindża, nie mogło zabraknąć strażaków i policjantów dbających o bezpieczeństwo na balu. Jedną z głównych postaci balu była sympatyczna Baba Jaga (Pani Dyrektor), która bardzo kocha wszystkie dzieci
. Zabawa karnawałowa była doskonałym sposobem na integrację całego przedszkola, rodziców oraz personelu naszej placówki, wspólna zabawa została uwieczniona na grupowych zdjęciach.
Karnawał to czas dobrej zabawy, która w przypadku Krasnoludków z Akademii była okazją do ćwiczeń językowych. Do tańca przygrywał pan Dariusz. Poczęstunek słodko- owocowy został przygotowany przez rodziców i sponsorów. Dziękujemy.

DSCF3342

DSCF3376

DSCF3289

DSCF3299

DSCF3362

DSCF3415

DSCF3366

DSCF3398

DSCF3426

DSCF3441

DSCF3517