Rok szkolny 2023/2024 Oddział ” Pracusie” czynny od 7:00- 16:00

Nauczycielki: Pani Ewa Mackiewicz i Pani Marzanna Barańska , jeż, angielski Pani Maria Węglarz, religia Pani Anna Patrzek., woźna oddziałowa Pani Alicja Konstanciuk.

17.10 2023 wycieczka „Dyniowy Zakątek” Olszany. Pod opieką Pań oraz rodziców przedszkolaki wyruszyły autokarem na wycieczkę. Wszyscy wrócili szczęśliwi, była to wspaniała wyprawa edukacyjna.

Rok szkolny 2022/2023 Oddział „Pracusie” czynny od 7:00- 16:00

Nauczycielka wiodąca Pani Anna Kamińska.

Ponadto w grupie pracuje Pani Marzanna Barańska, Pani Izabela Ziętek,

4 godziny dydaktyczne w tej grupie ma dyrektor przedszkola.

woźna oddziałowa Pani Teodozja Gibała.

Spotkanie międzypokoleniowe w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Temat przewodni „Orły i orlęta”

17.10.2022r przedszkolaki były na wycieczce ” Cicha Bartna” w Bolkowicach w Zagrodzie Edukacyjnej. Pan Marek właściciel zagrody opowiedział dzieciom o Grodzisku. Potem pokazał dzieciom zwierzęta: konie, owce, królika, tresowane kozy. Dzieci poznały na podstawie obserwacji jak powstaje miód, nauczyły się piosenki o mrówkach, Pan Marek grał na akordeonie . Dzieci również piekły podpłomyki, budowały ul, robiły świeczki z wosku pszczelego, bawiły się na placu zabaw i zjeżdżały na linach. Były bardzo zadowolone z wycieczki.

Rok szkolny 2021/2022

Grupa dzieci 5 letnich. Oddział czynny 7-16.

Nauczycielki: Panie Barbara Leonowicz i Karolina Romanowska

Woźna oddziałowa: Pani Joanna Mertins

język angielski – Pani Oliwia, religia – Ksiądz Jarosław, rytmika- Pani Emilia

kontakt e- mail: pracusie@krasnoludek.net.pl

Dzień Rodziny. Spotkanie z rodzicami odbyło się 03.06.2022 r. Panie zadbały żeby to spotkanie było miłe i serdeczne. Dzieci wystąpiły w programie artystycznym przygotowanym dla swoim kochanych rodziców. Można było zauważyć wielką radość u dzieci, rodziców i pań.

Wycieczka do Zagrody Edukacyjnej „Cicha Bartna” 20.05.2022

Dzień Pluszowego Misia -25.11.2021

Znamy Prawa Dziecka

Robimy pyszne kanapki

Koncert w Kościele Pokoju

Rok szkolny 2020/2021.Grupa dzieci 5 letnich. Oddział czynny od 7:00 do 16:00. Nauczycielki; Pani Wanda i Pani Gabrysia, woźna oddziałowa Pani Wioletta.

kontakt e- mail: pracusie@krasnoludek.net.pl

” Pracusie” pod kierunkiem Pani Wandy P. wzięły udział w Festiwalu Piosenki i Tańca ” Słoneczny Uśmiech”, który się odbył 01.06.2021 na scenie naszego „mini amfiteatru” w ogrodzie przedszkolnym. Dzieci zaśpiewały piosenkę solo i grupową. Przepiękny śpiew dzieci i improwizacja ruchowa wprowadziła radosną atmosferę. Komisja powołana przez JOK , oceniła występ przedszkolaków celująco. Zajęliśmy I miejsce. Gratulujemy. Organizatorem Festiwalu Piosenki i Tańca ” Słoneczny Uśmiech” jest JOK. W tym roku to już 22 edycja. Przedszkolaki z jaworskich przedszkoli, występowały na terenie swoich placówek. Dziękujemy.

Jaworski Ośrodek Kultury ogłosił Konkurs na Wielkanocną Kartkę Gminy 2021 . Z grupy ” Pracusie” za pracę zbiorową dziewczynki otrzymały III miejsce. Gratulujemy. Dziękujemy organizatorom za dyplomy i nagrody.