Informacja 04.11.2020

Zwracam się z prośbą do rodziców, o obserwowanie dzieci, jeżeli pojawi się nawet zwykły katar , proszę dzieci nie przyprowadzać do przedszkola. W przedszkolu chorują pracownicy i  w tej chwili 1 osoba ma wynik pozytywny COVID-19,  obecnie chorują dodatkowo 4 pracownice ,  nie ma  wyników testu, może to być tylko przeziębienie. Są też zgłoszenia kwarantanny rodzin, dzieci z tych rodzin na okres kwarantanny, nie uczęszczają  do przedszkola. Dbajmy o swoje zdrowie, tylko razem możemy skutecznie zapobiegać. Pozdrawiam. Krystyna Korybska – dyrektorPP-2

Informacja. Dnia 30 października 2020 r przedszkolaki wezmą  z szatni ( do prania, dezynfekcji) osobiste  worki i kapcie. Szatnia zostanie poddana ozonowaniu. W poniedziałek bez zmian ( jeżeli nie zapadną inne decyzje).

19.10.2020r do Przedszkola Publicznego nr 2 ” Akademia Krasnoludków” w Jaworze,  w uzgodnieniu dyrektora z rodzicami, dzieci z grupy ” Mądrusie” nie przyjdą do przedszkola. Sala ta zostanie poddana dezynfekcji. Przedszkole jest czynne.

Od soboty( 10 października 2020) w całej Polsce obowiązek zakrywania ust i nosa  w przestrzeni publicznej . W związku z rozprzestrzenianiem się COVID-19. na terenie naszego kraju proszę o przestrzeganie reżimu sanitarnego. Przy wejściu na teren przedszkola proszę o zakładanie maseczek. Dziękuję i pozdrawiam Krystyna Korybska- dyrektor przedszkola.