Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole

nową drogą pójdziemy odważnie…Tak,we wszystkich grupach dzieci,już 7 letnich , w dniu 26.06.2006r i 28.06.2006r rozbrzmiewała piosenka. Ogółem przedszkole ukończyło 69 dzieci i we wrześniu zasiądą w ławkach szkolnych.Pełne nadziei, optymizmu, radości i z umiejętnościami , które pozwolą im dobrze funkcjonować w szkole.. Cieszymy się z sukcesów naszych dzieci. Mamy poczucie dobrze spełnionego obowiązku.A „Ważniaki” , które uczęszczały do przedszkola dłużej niż jeden rok, utwierdziły nas w przekonaniu że warto inwestować w dzieci . A one śliczne , odważne, mądre, są radościa nas wszystkich. Ten piękny Polonez , którym nie powstydziliby się maturzyści, te piękne wiersze wypowiedziane z artystyczną interpretacją i piosenki płynące z serca ,na długo pozostaną w naszej pamięci. Nasza „Akademia Krasnoludków” jest prawdziwą akademią dla dzieci w wieku przedszkolnym.Rodzice naszych dzieci są naszymi najlepszymi sprzemierzeńcami .
To od Nich słyszymy słowa otuchy:…” Przedszkole jest wzorem dla innych, nie mamy zastrzeżeń, wszystko jest na wysokim poziomie, nic nie chcemy zmieniać, jesteśmy zadowoleni…”
Dziękujemy za te miłe słowa, za uznanie i piękne pożegnanie.
Będziemy śledzić losy naszych absolwentów i cieszyć się z ich sukcesów. Myślimy ,że dotrzymają słowa i spotkamy się z całą grupą, a w tym pomogą im rodzice.
Te Tabla, które otrzymały na pamiątkę przywołają wspomnienia z przedszkolnych lat.”
Na dalszą drogę życia
Weź czrodziejskie słowa
Proszę, Przepraszam, Dziękuję
W pamięci je zachowaj”
Do zobaczenia!