Przedszkolaki w Ratuszu

16.12.2014 r na zaproszenie Pana Burmistrza Emiliana Bery delegacja dzieci” Akademii Krasnoludków”  stroiła choinkę w gabinecie Pana Burmistrza. Ozdoby przygotowały wcześniej wraz z nauczycielkami w przedszkolu. Było to miłe spotkanie, w którym uczestniczyły delegacje przedszkoli , szkół podstawowych i gimnazjum. Na wszystkie pytania zadawane przez dzieci, Pan Burmistrz udzielał wyczerpujących odpowiedzi. Było wspólne kolędowanie, słodki poczęstunek . Każde dziecko od Pana Burmistrza otrzymało  maskotkę z  życzeniami.

Zaś 18. 12. 2014r  „Ważniaki ” Akademii Krasnoludków” w Jaworze na zaproszenie Przewodniczącego Rady Miejskiej Pana Daniela Iwańskiego odwiedziły Pana Burmistrza Emiliana Berę w gabinecie  i Salę Rajców. Poszerzyły swoje wiadomości na temat Rady Miejskiej, jej funkcjonowania i siedziby. Ponieważ był to okres przedświąteczny Bożego Narodzenia, zaśpiewały kolędy i złożyły życzenia.

Natomiast delegacja ” Akademii Krasnoludków” Bartek i Zosia pod opieką nauczycielki  Pani Agnieszki i Rodziców uczestniczyły w Spotkaniu Wigilijnym Mieszkańców Jawora, które odbyło się 21. 12. 2014r 0 godz. 16:  w Rynku Miejskim.  Dzieci towarzyszyły Panu Burmistrzowi w przyjmowaniu Światła Betlejemskiego.

DSCF0610

DSCF0609

DSCF0604

DSCF9600

DSCF9592