Zagłosuj Na Projekt Obywatelski „Bezpieczna droga malucha”

ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA !!!

Od 12 do 19 lipca br. mieszkańcy Jawora, którzy ukończyli 16 lat będą mogli oddać
po jednym głosie – na mały i duży projekt. Głosowanie odbędzie się w formie papierowej za pomocą kart do głosowania dostępnych w wyżej wymienionych dniach w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Jaworze lub w formie elektronicznej za pomocą konta profilu zaufanego na platformie http://ekonsultacjejawor.eboi.pl

Tylko od Mieszkańców  Jawora, w tym rodziców dzieci uczęszczających do Przedszkola Publicznego Nr2 „Akademia Krasnoludków” w Jaworze, zależy czy projekt w ramach Jaworskiego Budżetu Obywatelskiego” Bezpieczna droga malucha”( duży projekt) będzie realizowany. Dyrektor przedszkola bardzo prosi o poparcie tego projektu. Rozwiąże to problem bezpiecznego przejścia z parkingu do przedszkola. Głosów na projekt musi być przynajmniej 150. Proszę również absolwentów przedszkola – zagłosujcie, będzie to miła niespodzianka na zbliżającą się rocznicę 70 lecia przedszkola. Dziękuję. Z poważaniem dyrektor Krystyna Korybska.

DSCF3080

projekt

DSCF3071

DSCF3504

 

Solidaryzujemy się  z Przedszkolem Publicznym nr4 .ICH MAŁY PROJEKT nosi nazwę:

Strefa odpoczynku i zabawy przy Przedszkolu Publicznym nr 4 z Oddziałami Zamiejscowymi przy ul. Dmowskiego 5. Prosimy  o poparcie.