Wiosno ,wiosenko gdzie jesteś powiedz nam…
21.03.2006r dzieci z Akademii Krasnoludków wyszły powitać wiosnę.Jasne promyki słońca, zachęciły dzieci, do przejścia kolorowym korowodem ulicami miasta.Dzieci śpiewały..”złoty kluczyk weź wiosno do rąk , złotym kluczem otwórz każdy pąk.., pozdrawiały przechodniów, wystukiwały rytmy na instrumentach perkusyjnych.Swoją radość z nadchodzącej…
